Team Edward Cullen/Robert Pattinson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Team Edward Cullen/Robert Pattinson

Dobrodosli na forum Team Edward Cullen/Robert Pattinson
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Sweet_princess
Admin
Sweet_princess


Broj postova : 128
Join date : 13.02.2010

I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true Empty
PostajNaslov: I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true   I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true Emptysri vel 17, 2010 2:14 pm

tuga...bol.. osječaji su koji prolaze kroz moje ionako slabo tjelo. Opet se sve ponavlja...
kao neki deža vu.. zašto ja? od toliko ljudi.. uvijek naivna ja. Ta riječ naivna je pre blaga
Zašto sam mislila da je drukčiji... drukčiji od svih drugih. Bolji. Svaka njegova riječ prolazi
mi glavom. Nemogu disati... jedva smožem snagu. Zašto nastaviti dalje? Kad znaš da trenuci koji
su ti najviše značili su laž.. laž koja svakog trenutka sve više bljedi.
U zadnje vrijeme kao da se je tamni oblak nadvio nad mene. Ljubav? Svi pričaju kako je to nešto
predivno. Ja sam iznimka, toliko sam puta već bila razočarana u ljubav, no svaki put ponovo vratila vjeru
o nju. Ovaj put ne.. nema smisla. Trnci prolaze kroz mene. Drhtim.. razmišljajući o svemu.
O njegovim riječima.. koje su zvučale tako iskreno, zapravo su samo laž. Njegove grube
riječi koje mi je nedavno izgovorio se ponavljaju u meni, neprestano. Ne mogu ih više slušati.
Zašto sam mislila da su čuda moguća? Zašto bi se meni sve to dogodilo? Znam
da sam doista pomješala istinu i osječaje. Svaki njegov osmijeh.. za mene su sada samo bolna
siječanja. Šećem ulicom a parovi hodaju zagrljeni.. tepaju si ljepe riječi.
Gorčina je u meni. Kada će ju shvatiti da ljubav ne postoji? To su samo interesi...
Spletka u koju sam ja bila ubačena a onda grubo ispala iz igre. Zašto? Uvijek ja...
[Vrh] Go down
Edward's Soulmate
Admin
Edward's Soulmate


Broj postova : 236
Join date : 13.02.2010
Age : 28
Lokacija : *Lieing on the bed, in house on isle Esme with my only, true love Edward...*

I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true Empty
PostajNaslov: Re: I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true   I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true Emptysri vel 17, 2010 4:16 pm

Prelepo,bas mene opisuje!!!Xaxa!!Stvarno je super! Very Happy
[Vrh] Go down
https://teamedwardcullen.forumcroatian.com
Sweet_princess
Admin
Sweet_princess


Broj postova : 128
Join date : 13.02.2010

I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true Empty
PostajNaslov: Re: I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true   I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true Emptysri vel 17, 2010 11:27 pm

i mene u jednom razdoblju, hvala
[Vrh] Go down
Edward's Soulmate
Admin
Edward's Soulmate


Broj postova : 236
Join date : 13.02.2010
Age : 28
Lokacija : *Lieing on the bed, in house on isle Esme with my only, true love Edward...*

I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true Empty
PostajNaslov: Re: I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true   I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true Emptyčet vel 18, 2010 12:07 am

mene u sadasnjosti!!
[Vrh] Go down
https://teamedwardcullen.forumcroatian.com
Sweet_princess
Admin
Sweet_princess


Broj postova : 128
Join date : 13.02.2010

I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true Empty
PostajNaslov: Re: I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true   I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true Emptyčet vel 18, 2010 12:37 am

tu sam i ja negdje al me više ne boli, toliko.

svaki njegov šapat u meni odzvanja, svaka laž do sad izgovorena... ne znam razlog, ne znam zašto je to učinio. Navodno ne postoji... meni je to čudno. Trpiti toliku bol bez razloga... ne isplati se, ali ne bi ja bila ja kad ne bi patila. Na svaki spomen njegova imena još se lecnem.. svaki njegov pogled vješto izbjegavam i ignoriram. Još ga volim....... osječam to, bez obzira koliko me je povrijedio, nije mi to bitno


da se sporazumijemo ovdje ću pisati neke pa osječaje svoje
[Vrh] Go down
Sponsored content





I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true Empty
PostajNaslov: Re: I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true   I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true Empty

[Vrh] Go down
 
I thought you were my fairytale A dream when I'm not sleeping A wish upon a star Thats coming true
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Team Edward Cullen/Robert Pattinson :: Our funny land :: Radovi-
Forum(o)Bir: